Poaukční prodej

  • Autor
  • Cenové rozpětí

Jaroslav Róna (1957)

Golem

  • 2015
  • Lept
  • 28 x 26 cm
  • 11 500 Kč

Jaroslav Róna (1957)

Portrét manželů B.

  • 2014
  • Litografie
  • 41 x 36 cm
  • 11 500 Kč

James Janíček (1935-2021)

Muž

  • 1988
  • Litografie
  • 32 x 26,9 cm
  • 2 300 Kč

James Janíček (1935-2021)

Masky II.

  • 1980
  • Litografie
  • 32 x 26,9 cm
  • 2 300 Kč

Petr Nikl (1960)

Svinutý

  • 2012
  • Litografie
  • 32,5 x 48 cm
  • 6 900 Kč

Ivana Lomová (1959)

Vlny

  • 2017
  • Litografie
  • 32,5 x 48 cm
  • 4 600 Kč

Franta Roman (1962)

Modří brouci

  • 2009
  • Litografie
  • 37,5 x 53,5 cm
  • 5 750 Kč

Ladislav Postupa (1929-2016)

Ptáci

  • Fotografie
  • 20,3 x 19,9 cm
  • 2 300 Kč

Josef Hampl (1932-2019)

Strukturální grafika

  • 1966
  • Grafika
  • 38 x 30 cm
  • 23 000 Kč

Krištof Kintera (1973)

Stín padající

  • Litografie
  • 60 x 47 cm
  • 23 000 Kč

Jan Miko (1978)

NYC - 79 STREET Station

  • 2017
  • Olej na plátně
  • 125 x 110 cm
  • 17 000 Kč

Viktor Vasarely (1906-1997)

Geometrie

  • Serigrafie
  • 70 x 57 cm
  • 15 250 Kč

Zobrazit další

Nabídněte své dílo do aukce

Kontaktní formulář

Rádi Vás budeme kontaktovat a zajistíme Vám klidný a bezpečný prodej za velmi výhodných podmínek.

  • Připojit foto

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pro prodávající

Zvažujete prodej uměleckého díla, celé sbírky či pozůstalosti, ale nejste si jisti jeho skutečnou hodnotou? Jsme tu pro vás! Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou maximalizovat zisk z prodeje. Stačí nás kontaktovat a společně najdeme nejlepší řešení.

Více informací

Pro kupující

Všechny položky nabízené v aukci si u nás můžete v klidu osobně prohlédnout v rámci našich předaukčních výstav, které se konají vždy 14 dní před plánovanou aukcí. Přijďte se inspirovat a prozkoumat umělecká díla zblízka v příjemné atmosféře naší galerie. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více informací

Novinky z naší galerie

Newsletter

Pokud se chcete zúčastnit našich nadcházejících výstav, prosím zaregistrujte se k odběru newsletteru a my Vás o dalších aktualitách budeme rádi informovat.