Poaukční prodej

  • Autor
  • Cenové rozpětí

Pasta Oner (1979)

Person

  • 2023
  • Serigrafie
  • 50 x 70 cm
  • 11 500 Kč

Ivo Pešák (1944-2011)

Kůň

  • Tempera
  • 42 x 32 cm
  • 6 900 Kč

Josef Istler (1919-2000)

Bez názvu

  • Lept
  • 23 x 17 cm
  • 2 875 Kč

Josef Istler (1919-2000)

Bez názvu

  • Lept
  • 23 x 17 cm
  • 2 875 Kč

Jaroslav Šerých (1928-2014)

Bez názvu

  • 2012
  • Lept
  • 15 x 10 cm
  • 1 150 Kč

Jiří Trnka (1912-1969)

Ráno ve městě

  • Litografie
  • 41 x 27 cm
  • 1 725 Kč

Tomáš Sejkora (1981)

Mikroplaneta

  • Olej na plátně
  • 70 x 50 cm
  • 14 950 Kč

Tomáš Sejkora (1981)

Útes

  • Olej na plátně
  • 70 x 50 cm
  • 15 800 Kč

Tomáš Sejkora (1981)

Oko

  • 2024
  • Olej na plátně
  • 70 x 100 cm
  • 28 750 Kč

Max Švabinský (1873-1962)

Biskup Josef Doubrava

  • 1913
  • Lept
  • 49 x 35 cm
  • 2 300 Kč

Jakub Ružinský (1996)

You should see me in the throne

  • 2023
  • Olej na plátně
  • 60 x 60 cm
  • 23 500 Kč

Jan Kaláb (1978)

Tvary

  • Serigrafie
  • 50 x 50 cm
  • 17 250 Kč

Zobrazit další

Nabídněte své dílo do aukce

Kontaktní formulář

Rádi Vás budeme kontaktovat a zajistíme Vám klidný a bezpečný prodej za velmi výhodných podmínek.

  • Připojit foto

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pro prodávající

Zvažujete prodej uměleckého díla, celé sbírky či pozůstalosti, ale nejste si jisti jeho skutečnou hodnotou? Jsme tu pro vás! Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou maximalizovat zisk z prodeje. Stačí nás kontaktovat a společně najdeme nejlepší řešení.

Více informací

Pro kupující

Všechny položky nabízené v aukci si u nás můžete v klidu osobně prohlédnout v rámci našich předaukčních výstav, které se konají vždy 14 dní před plánovanou aukcí. Přijďte se inspirovat a prozkoumat umělecká díla zblízka v příjemné atmosféře naší galerie. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více informací

Novinky z naší galerie

Newsletter

Pokud se chcete zúčastnit našich nadcházejících výstav, prosím zaregistrujte se k odběru newsletteru a my Vás o dalších aktualitách budeme rádi informovat.